Klantenzone

Een financieel onafhankelijk krediet- en verzekeringsmakelaar die uw belangen zal verdedigen, niet deze van de financiële instelling en/of verzekeringsmaatschappij

 

 

 

FABU werd opgericht in 2013 door Christophe De Smaele & Stefaan Poffyn. Beiden werkten reeds 5 jaar intensief samen bij het Onderling Beroepskrediet. Christophe was er kredietanalist sinds 8 jaar en Stefaan was er kantoordirecteur sinds september 2009. Door de wijzigende omstandigheden in de financiële markt, de vele overnames en fusies tussen financiële instellingen werd besloten op te treden als onafhankelijk kredietmakelaar & tussenpersoon in verzekeringen. De cliënt beter van dienst zijn met uitgebreider advies op maat. Het principe van "one stop shopping met heel wat financiële keuzemogelijkheden" in combinatie met vertrouwenspersonen staat centraal in de onderneming als missie én als doel.

In 2016 zijn de verzekeringsactiviteiten (incl. beleggingen) onder gebracht in FABU VERZEKERINGEN BVBA 115204 A.

 Ondertussen is het FABU Team uitgegroeid tot heel wat kennis, ervaring,... in verschillende facetten. Kortom bij FABU kan u terecht voor meer dan alleen uw krediet- en verzekeringsvragen.

Kantoren

 

Met kantoren in Ronse, Kluizen en Zottegem is FABU Kredieten & FABU Verzekeringen geografisch goed gelegen om iedereen in Oost-Vlaanderen van dienst te kunnen zijn. 

 

FABU Kredieten & FABU Verzekeringsteam

Christophe De Smaele, zaakvoerder FABU Kredieten & FABU Verzekeringen (christophe@fabu.be)
Stefaan Poffyn, zaakvoerder FABU Kredieten & FABU Verzekeringen (stefaan@fabu.be)
Dries De Cooman, Account Manager FABU Kredieten & FABU Verzekeringen (FABU Zottegem)  (dries@fabu.be)
Isabel De Greyt, FABU Directie management  (administratie@fabu.be)
Michael Huys, Assistant Account Manager FABU Verzekeringen  (michael@fabu.be)
Sara Callens, jr. Assistant Account Manager FABU Verzekeringen  (sara@fabu.be)
Evelien Scheldeman, jr. Assistant Account manager FABU Verzekeringen  (evelien@fabu.be)

Davy Sierens, kredietanalist FABU Kredieten  (davy@fabu.be) 
Giovanni Boghaert, kredietinspecteur FABU Kredieten (giovanni@fabu.be)
Eline Hemelsoet, management assistant van Poffyn Stefaan (eline@fabu.be)
Tim Van Bossche, kredietanalist FABU Kredieten (tim@fabu.be)
Evy Van Damme, management assistant FABU Verzekeringen (evy@fabu.be)

 

FABU vacatures

U wil het team versterken? Ervaring in kredieten en/of verzekeringen? Team Player? Prettig gedreven gepassioneerd? De klanten helpen en centraal stellen uw primaire behoefte? Bezorg uw CV of persoonlijke video aan FABU: info@fabu.be.

 

VACATURE in FABU Verzekeringen:
een jong en dynamisch team met passie voor verzekeringen en goesting om anderen te helpen aan verzekeringsmaatwerk.

Als verzekeringsteam binnen FABU streven we er naar om, elk met zijn eigen vakkennis, particulieren, zelfstandigen en KMO te helpen en te begeleiden naar de beste verzekeringskeuzes.

Binnen de FABU groep is een klant geen nummer maar houden we van een persoonlijke aanpak.

Ook zin om hier als ervaren dossierbeheerder in verzekeringen aan de slag te gaan?

Lees dan zeker even verder…

We zijn op zoek naar een teamspeler die volgende talenten in zich heeft:

* Notie van schadebeheer
* Notie van polisopmaak
* Kennis van MIFID, IDD, …
* Beheren van verzekeringsportefeuille
* Beheren van klantenportaal


Kan je bovendien ook zelfstandig werken en ben je plichtbewust?

Dan zou jij wel eens ons ontbrekende puzzelstukje zijn.

Stuur je CV en motivatiebrief naar eline@fabu.be en we horen graag of jij binnen ons FABU team past.

We investeren graag in jou als jouw profiel overeenkomt met de visie van ons team:

* Marktconforme verloning
* Extralegale voordelen
* Flexibel uurrooster, work/life balance
* Aangename werksfeer in een nieuw kantoor
* Permanente vorming

Maak jij onze puzzel af?

Laat je horen en/of lezen!

 

 

 

Meer informatie over FABU Kredieten en FABU Verzekeringen kan u terugvinden via volgende link.

Kantoor Kluizen

Kluizendorpstraat 25A
9940 Kluizen

Kantoor Ronse

Frédéric Brunneellaan 38 bus 001
9600 Ronse

09 278 12 34 FABU Foon
Contactformulier