Klantenzone FAQ

 

Waarom samenwerken met FABU?

 

1. FABU maakt uw financiële foto op maat

2. O.b.v. uw financiële foto komen er heel wat financiële keuzes. Meer dan u kan krijgen bij grootbanken

3. Het doel is u meer geld, meer tijd, meer geluk en meer zekerheid doen te ervaren

4. Dit geheel vrijblijvend en gratis want FABU investeert in onze samenwerking

5. FABU zal u op regelmatige basis contacteren om uw financiële foto en het advies op punt te houden


Met kantoren in Ronse, Kluizen en Zottegem is FABU Kredieten & FABU Verzekeringen geografisch goed gelegen om iedereen in Oost-Vlaanderen van dienst te kunnen zijn.

 

Wie zijn FABU KREDIETEN en FABU VERZEKERINGEN?

 

 

Christophe De Smaele

Financieel & KMO architect

christophe@fabu.be

Stefaan Poffyn

Financieel & KMO architect

stefaan@fabu.be

Dries De Cooman

Financieel & KMO architect

dries@fabu.be

Isabel De Greyt

Management Asssistant & verantwoordelijke boekhouder

administratie@fabu.be

Eline Hemelsoet

Management Assistant & operationele ondersteuning

eline@fabu.be

Evy Van Damme

Receptioniste & administratieve ondersteuning

evy@fabu.be

Davy Sierens

Verantwoordelijke Back Office Kredieten

davy@fabu.be

Sara Callens

Verantwoordelijke Back Office Verzekeringen & schade experte

sara@fabu.be

Michael Huys

Verzekeringsarchitect & Accountmanager

michael@fabu.be

Giovanni Boghaert

Kredietarchitect

giovanni@fabu.be

Tim Van Bossche

Kredietarchitect

tim@fabu.be

 

 

 

 

Missie en visie van FABU


Meer informatie over FABU Kredieten en FABU Verzekeringen kan u terugvinden via volgende link.

Contactformulier

Dit formulier is beveiligd door reCAPTCHA.
De Google Privacy Policy en Gebruiksvoorwaarden zijn van toepassing.